Firma Holistic approach oferuje możliwość rehabilitacji z dojazdem do domu, masażu z dojazdem w przypadku ostrego bólu kręgosłupa, nagłej kontuzji uniemożliwiającej przemieszczanie, w przypadkach osób leżących. Oferujemy wizyty domowe, fizjoterapia w domu Gdańsk i całe Trójmiasto.

Oczywiście oferujemy taką możliwość, w gabinecie Holistic Approach osoby wymagające dłuższej rehabilitacji lub większej ilości zabiegów mogą wykupić karnet zniżkowy na zabiegi masażu i rehabilitacji. Oferujemy również vouchery podarunkowe. Istnieje również możliwość umówienia ceny indywidualnej w przypadku rehabilitacji długoterminowej.

W gabinecie Holistic Approach przyjmujemy osoby w stanie ostrym, z rwą kulszową, z bólami kręgosłupa, dyskopatiami, wypadającym dyskiem. W opisanych sytuacjach zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty. Im szybciej pojawią się na zabiegu tym szybciej ból minie lub zostanie złagodzony. Zajmujemy się osobami w stanie ostrym też takimi, które nie mogą wstać, chodzić, ruszać się w związku z bólem kręgosłupa. Specjalizujemy się w rehabilitacji osób z problemami z kręgosłupem, dyskopatiami, rwą kulszowa, wypadającym dyskiem, skoliozami, rehabilitacji przepukliny kręgosłupa, fizjoterapii wad postawy. Operacja to ostateczność dlatego najpierw spróbuj rehabilitacji. Wielu naszych pacjentów uniknęło operacji i cieszy się z życia bez bólu. W gabinecie Holistic Approach przyjmujemy również osoby ze skoliozami, bólem głowy, drętwieniem rąk, z objawem szumu w uszach, bólu w pachwinie – w większości przypadków to kręgosłup.

W Holistic Approach nie trzeba mieć skierowania od lekarza, czas oczekiwania na wizytę w gabinecie jest bardzo krótki, osoby w stanie poważnym lub ostrym umawiane są prawie natychmiastowo. Zależy nam aby Państwa problem, dysfunkcja zostały jak najszybciej rozwiązane. Stosujemy rozwiązanie boli -to dzwoń, masz stan ostry- dzwoń, masz uraz- dzwoń natychmiast postaramy się umówić wizytę. W takich przypadkach przyjmujemy również w soboty i niedziele. Można powiedzieć, że działamy jak pogotowie rehabilitacyjne. Rehabilitacja bez skierowania, rehabilitacja bez kolejki, rehabilitacja bez limitu to Holistic Approach.

W firmie Holistic Approach prowadzimy rehabilitację po wypadkach komunikacyjnych, rehabilitację po operacjach ortopedycznych, rehabilitację po operacjach neurologicznych, rehabilitację po endoplastyce stawu biodrowego, fizjoterapię po rekonstrukcji ACL, fizjoterapia po operacji łąkotki. Takie objawy jak ból kolana, trzeszczenie w kolanie, ból w pachwinie, bol w pośladku to wszystko są objawy z którymi trzeba się zgłosić do fizjoterapeuty Mamy specjalistów, więc nie boimy się trudnych, skomplikowanych przypadków. Zajmujemy się pacjentami w stanach ciężkich, takimi których nikt inny nie chce przyjąć. Nie boimy się bo wiemy co robimy.

W naszej firmie Holistic Approach podczas pracy stosujemy terapie: terapię manualną, masaże lecznicze, masaże sportowe, terapię wisceralną, terapię tkanek głębokich, terapię blizny, terapię tkanek miękkich, terapie mięśniowo-powięziową, terapię punktów spustowych, techniki aktywnego rozlużniania, kinezyterapię, fizjoterapię, pracujemy metodą kinesio tapingu, wykonujemy drenaż limfatyczny. W czasie wizyty przeprowadzamy testy, robimy wywiad, diagnozujemy staramy się znależć przyczynę a nie tylko leczyć objawy. W momencie gdy coś nas zaniepokoi wysyłamy pacjentów do lekarzy odpowiedniej specjalizacji i prosimy o dodatkowe badania. Współpracujemy z lekarzami i podpowiadamy gdzie wykonać badania by były robione przez fachowców w swojej specjalizacji. Cały czas szkolimy się i podwyższamy swoje kwalifikacje. Pracujemy w zawodzie, w którym musimy uczyć się całe życie. Współpracujemy z trenerem personalnym i dietetykiem, wobec czego możemy pomóc Państwu kompleksowo.

Rehabilitanci Holistic Approach zajmują się bliznami zarówno po operacjach, jak i bliznami po poparzeniach, mamy w tym temacie duże doświadczenia a niestety lekarze nie informują swoich pacjentów o konieczności wykonania zabiegów na bliznach. Zajmujemy się również bliznami po poparzeniach chemicznych, oparzeniach różnego stopnia, bliznami na dużej powierzchni ciała. Rehabilitacja blizny po cięciu cesarskim, fizjoterapia przed porodem i po porodzie, ćwiczenia po porodzie . Rehabilitacja blizny po mastektomii.

Firma Holistic Approach zajmuje się pacjentami po udarze mózgu, leżącymi pacjentami po udarze w domu pacjenta, wykonujemy rehabilitację neurologiczną dla pacjentów z SM, z zespołem Ehlersa- Danlosa, z zanikiem mięśni, z chorobą Parkinsona , Alzheimera, również z dojazdem do pacjenta. Rehabilitacja po zawale, rehabilitacja po udarze, fizjoterapia po udarze.

Firma Holistic Approach zajmuje się rehabilitacją sportowców. Prowadzimy fizjoterapię po kontuzjach sportowych, fizjoterapię po urazach sportowych, masaż sportowy, fizjoterapię kolana biegacza, kolana skoczka, rehabilitację po skręceniu stawu skokowego. Zajmujemy się fizjoterapią łokcia tenisisty, rehabilitacją zamrożonego barku, urazami stożka rotatorów, rehabilitacją łokcia tenisisty i golfisty, zespołem cieśni nadgarstka. Zapraszamy szczególnie biegaczy, triathlonistów, tancerzy, osoby które biegają w maratonach i biorą udział w różnych zwodach sportowych. Takie objawy jak ból kolana, sztywność stawu, ból łydki, uda ,pośladka podczas chodzenia, ból w okolicy bocznej strony kolana to objawy z którymi należy pojawić się u fizjoterapeuty. Stosujemy profilaktykę przeciwurazową, rehabilitację zachowawczą. Współpracujemy z profesjonalnym trenerem personalnym, prowadzimy stabilizację głęboką, trening medyczny. Uczymy co robić aby uniknąć urazów i kontuzji.