Holistic Approach – rehabilitacja, masaż, fizjoterapia, trening
|

Do jakiego fizjoterapeuty iść z bólem pleców w Gdańsku?

Dobry fizjoterapeuta w Gdańsku. Gdzie go znaleźć? Bo dobry fizjoterapeuta to skuteczny fizjoterapeuta. Jeśli do tego jest dostępny za rozsądne pieniądze to jest to prawdziwy skarb!

Fizjoterapia to część rehabilitacji, która ma na celu przyspieszenie rekonwalescencji oraz ułatwienie pacjentowi powrotu do sprawności i czynności życia codziennego. W –Holistic Approach rehabilitacja, masaż, fizjoterapia, trening– zajmujemy się fizjoterapią dysfunkcji narządu ruchu, która powstaje w wyniku pracy siedzącej (pracownicy biurowi, korporacje), pracy fizycznej, po zabiegach operacyjnych. Wykonujemy zabiegi na ból kręgosłupa, wypadający dysk, rwę kulszową, ból kręgosłupa u kobiet w ciąży, zespoły bólowe, dysfunkcje na skutek urazów sportowych, zwyrodnienia stawów. Zajmujemy się fizjoterapią sportową, fizjoterapią ortopedyczną, fizjoterapią neurologiczną, pomagamy osobom po amputacjach. Przygotowujemy do zabiegów operacyjnych i prowadzimy rehabilitację po operacjach. Zapewniamy odpowiednie przygotowanie przed sezonem sportowym. Pracujemy z pacjentami po zawale i udarze, pacjentami również leżącymi (do tych dojeżdżamy do domu).

Wykonujemy masaże sportowe oraz masaże lecznicze. Zajmujemy się profilaktyką przeciwurazową u sportowców i osób intensywnie trenujących. Prowadzimy treningi medyczne, treningi funkcjonalne.

Naszymi zabiegami, likwidujemy ból kręgosłupa, pracujemy z urazami kręgosłupa, urazami kolana, urazami barku, powodujemy, że możecie normalnie funkcjonować, usuwamy ograniczenia ruchomości przez co możecie wrócić do aktywnego życia i sportu

Dobry fizjoterapeuta w Gdańsku. Gdzie go znaleźć?
Dobry fizjoterapeuta w Gdańsku. Gdzie go znaleźć?

Fizjoterapeuta w Gdańsku – jakie zabiegi stosujemy w fizjoterapii?

Podczas naszych zabiegów w firmie – Holistic Approach- masaż, rehabilitacja, fizjoterapia, trening –  stosujemy terapie: terapię manualną, masaże lecznicze, masaże sportowe, terapię wisceralną, terapię tkanek głębokich, terapię blizny, terapię tkanek miękkich, terapie mięśniowo-powięziową, terapię punktów spustowych, techniki aktywnego rozluźniania, kinezyterapię, fizjoterapię, pracujemy metodą kinesiotapingu, wykonujemy drenaż limfatyczny, PNF, McKenzie. W czasie wizyty przeprowadzamy testy, robimy wywiad, diagnozujemy staramy się znaleźć przyczynę a nie tylko leczyć objawy. W momencie, gdy coś nas zaniepokoi wysyłamy pacjentów do lekarzy odpowiedniej specjalizacji i prosimy o dodatkowe badania. Współpracujemy z lekarzami i podpowiadamy, gdzie wykonać badania by były robione przez fachowców w swojej specjalizacji. Pracujemy w zawodzie, w którym musimy uczyć się całe życie, dlatego cały czas szkolimy się i podwyższamy swoje kwalifikacje. Współpracujemy z trenerem personalnym, dietetykiem, psychologiem, psychiatrą możemy więc rozwiązywać Państwa problemy kompleksowo. Poprzez podejście holistyczne osiągamy dobre wyniki w naszej pracy, skuteczną fizjoterapię.

 Wykonujemy konsultacje z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji, diagnostykę funkcjonalna.

Może Cię też zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *